Příběhy- Clare #2 Tak tady jsi!

15. února 2017 v 10:30 | Clare Snowy |  Mé mlp příběhy
Vím, pokračování jsem tu dala hrozně rychle ale opravdu mě to baví :D

Bylo ráno a Clare se zrovna probouzela. V nemocnici bylo překvapivě útulně. Na chvíli dokonce zapomněla kde je. Zasnila se a představovala si louku, louku která je obrostlá květinami, kolem pobíhají lesní zvířátka a.. Klep Klep.. Klep Klep? Co? Clare vytrhlo ze snění tiché zaklepání. Tiché, ale dost hlasité na to aby to slyšela. "Ano..?" Vstoupila RedHeart a nesla snídani. Sušenky s mlékem. Clare se nemohla dočkat, uvědomila si, že vlastně nic od včerejší snídaně nejedla. "Děkuju!" snažila se říct co nejslušněji. Jakmile RedHeart zmizela za dveřmi, Clare se s radostí pustila do jídla. Tolik toho zase nebylo, ale hlavně že něco. Pak se ale Clare začala nudit. Hrozně nudit. Vůbec nemyslela na její sestru, v nemocnici se měla dobře, ale taková nuda! Ještě si vzpomněla na to kopýtko. Večer jí ho ti doktoři vyšetřili a má prý ležet. Jenom ležet. Tak si aspoň Clare představovala další louku a les..
Přišel čas oběda. Ti pacienti, kteří na tom nebyli až tak zle obědvali s ostatními v jídelně. Clare k nim patřila, mohla přece jen normálně dýchat, dočasně sice bude v nemocnici, ale pořád to není žádná rakovina nebo Celestia ví co ještě.. Doktor Sam Clare při cestě do jídelny trochu podepíral, ale ona si stejně pořád myslela, že by tam došla i bez něj. Oběd si stejně jako snídani Clare vychutnávala, měla docela hlad a měli špagety. Chudinky ti poníci, kteří ztratili třeba chuť.. Pomyslela si trošku s humorem. Mňam! Rozhlížela se kolem a poníci kolem ní taky nebyli nijak moc vážně zranění. Jenom v jednom koutě seděl nějaký starší poník s bílou hřívou a vráskami. Vždyť to je babička od AppleJack! Chudák! Musí se o ni bát! A v tu chvíli ji zase popadly černé myšlenky. Ona se zase bojí o Penny! Co když už není na našem světě? Co když.. už se nikdy nevrátí?! Co když.. její poslední slova co jsem od ní slyšela byla "MŮJ PLYŠÁK"? Clare cítila že se co nevidět rozbrečí. Už ani neměla chuť na ty špagety. Se slzami v očích co nejrychleji dokulhala do pokoje. Vešla dovnitř a.. cizí pokoj! Sakra.. Chtěla odejít ale pak se znovu otočila a podívala se na poníka ležícího v posteli. PENNY!!!
Clare malém vyskočila radostí, ale musela se krotit, její kopýtko by pak bylo ještě horší. "Penny! Jsi.. jsi to ty?!" Slzy smutku se proměnily v slzy radosti a štěstí. "Jsem tak ráda že tě vidím!" Poník ale nevydal ani hlásku. "Penny? Haló! Vstávej!" Clare se něco nezdálo. Tak co je?.. "Penn.." Povzdechla si. Co se to děje? Spí? Konečně se poník pohl. Clare se ulevilo. Uff. "Clare?.." promluvil poník s přivřenýma očima. "Jo, jsem to já!" Clare Penny pevně obejmula. "Jau!" Penny sebou škubla. A pak to Clare viděla. Ou...
Blížil se večer a sestry spolu byly v pokoji. Clare pořád nemohla uvěřit tomu, co se stalo. Penny jí řekla, proč je tak poškrábaná. "Ale.. co když to nebyla Pinkie? Třeba.. to byl nějaký zlý pony který se za ní převlékl a.." odmlčela se. Věděla, že Pinkie se už jednou zbláznila, ale aby byla tak krutá, že poškrábe trny malého poníka, tomu prostě nechtěla věřit. "Nebyla to Pinkie. Jako byla a prostě se proměnila! A říkala pořád něco jako Pinkamena se vrátila.. Nevím co jí to popadlo, a její vlasy byly jenom rovné, místo nafouklých jako balón.." Clare se tentokrát opatrně k Penny přitulila. "To .. bude dobré.." snad..
Byl další den, zase bylo krásně, Clare si klidně mohla představovat další louky, ale ne. Dneska se chtěla s Penny vydat na "výpravu", společně se na tom předešlý den domluvily. Ale nesmí to nikdo zjistit! Řekla si v duchu. Potichu se vykradla z pokoje a šla směrem k pokoji od Penny. Chtěla zaklepat, ale něco uslyšela, nějaké hlasy. Bylo to z toho pokoje, přitiskla ucho ke dveřím a poslouchala. "Ahoj! Dlouho jsme se neviděly, co? Hehe.." "Ne, prosím, znovu už ne.." "Ale ano.." Clare uslyšela škrábání a dokonce i nějaké řezání. To už bylo moc. Vrazila do dveří, a už byla v pokoji. "Nech ji bý-" Clare ztichla. Penny ležela v posteli a dívala se na televizi. "Hm?" všimla si Clare. "Co?" To je nějaký horror jenom.. jenom film!.. "Ehh ale nic.. slyšela jsem.. tu televizi a..." Penny se usmívala: "Haha ty sis myslela že.. hahaha.." smála se. Clare si vzpomněla na to, co vlastně prve chtěla. "Ahm.. jo .. chtěly jsem přece jít na tu výpravu ne?" Penny nevypadala zrovna nadšeně. "Ale já se chci dívaaat!"
"Penny to nejsou filmy pro děti.. Hele.. kdo ti to vůbec pustil?.."
"Pinkie!" usmívala se. "Co.." Za Clare byla Pinkamena. "Ahoj.."
řekla strašidelným hlasem. "Jak se máš Clare? Dobře? No teď už se moc dobře mít nebudeš.." Clare zalelo tisíce myšlenek. Co se to stalo?! Penny je teď vrah nebo co??!!! Bála se a moc dobře věděla co se stane.. Bohužel zákon schválnosti funguje vždycky a tak... je teď Clare i bez druhého kopýtka..
-Pokračování příště-
Pardon jestli to pro vás bylo na konci moc creepy xD jak se vám líbil další díl?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lenča Lenča | Web | 10. března 2017 v 22:08 | Reagovat

Celkem pěkné :-) Určitě pokračuj! :-)

2 Clare Snowy Clare Snowy | Web | 10. března 2017 v 22:11 | Reagovat

Díky moc :P :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama